Učenici naše škole Valentinovo su obilježili podjelom Valentinove pošte!
Prema ideji učiteljice Maje Šalamon, od 1. veljače 2011. u školskoj knjižnici je postavljen sandučić u koji su učenici mogli umetnuti ljubavno pismo. Sandučić je bio postavljen dva tjedna, sve do današnjeg dana kada je otvoren. U njemu se je našlo ukupno 629 pisama koja su napisali učenici, ali i djelatnici naše škole.
Valentinovu poštu podijelila su tri poštara: profesionalna poštarica u mirovini Zorica Vidaković i dva učenika poštara Paula Baltić i Adrijan Bogojević.
Valentinovu poštu dobili su učenici svih razreda u Matičnoj školi i razred u Područnoj školi Čepelovac.
Ovim putem svim zaljubljenima želimo sretno Valentinovo!












17. lipnja 2026.
Osnovna škola Đurđevac kao partner gradu Đurđevcu zapošljava 16 pomoćnika u nastavi i 1 stručno komunikacijskog posrednika za 18-ero djece […]
14. lipnja 2026.
Viktor Jakubovskij, učenik 2. c razreda je i ove godine ponio titulu najčitača OŠ Đurđevac. U prvom razredu pročitao je […]