NASLOVNICA / Novosti / Valentinova pošta

Valentinova pošta

14. veljače 2011.

Učenici naše škole Valentinovo su obilježili podjelom Valentinove pošte!

Prema ideji učiteljice Maje Šalamon, od 1. veljače 2011. u školskoj knjižnici je postavljen sandučić u koji su učenici mogli umetnuti ljubavno pismo. Sandučić je bio postavljen dva tjedna, sve do današnjeg dana kada je otvoren. U njemu se je našlo ukupno 629 pisama koja su napisali učenici, ali i djelatnici naše škole.

Valentinovu poštu podijelila su tri poštara: profesionalna poštarica u mirovini Zorica Vidaković i dva učenika poštara Paula Baltić i Adrijan Bogojević.

Valentinovu poštu dobili su učenici svih razreda u Matičnoj školi i razred u Područnoj školi Čepelovac.

Ovim putem svim zaljubljenima želimo sretno Valentinovo!

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]