NASLOVNICA / Novosti / Uspješna zajednička volonterska akcija

Uspješna zajednička volonterska akcija

Autor: Nikola Vuković

12. travnja 2019.

U petak 12.travnja 2019. godine ostvarena je još jedna zajednička volonterska akcija u organizaciji Školskog filantropskog kluba "Izvor dobrote". U volonterskoj akciji sudjelovalo je dvadeset učenika i četrdesetak članova INA Kluba volontera.

Suradnja naše škole i INA d.d. je stalna. Ostvaren je sponzorski dio u opremanju odjela za učenike s teškoćama kao i vrijedna donacija opreme za izvannastavne aktivnosti u matičnoj školi. Osim materijalne pomoći imamo stalnu suradnju s volonterima INA Kluba volontera i ostvarujemo zajedničke volonterske akcije. Četrdesetak odraslih članova  INA Kluba volontera i dvadeset učenika naše škole tijekom prijepodneva družilo se u odjelima posebnog programa kroz akciju uređenja zajedničkih prostora te u matičnoj školi u novoizgrađenim kabinetima iznad dvorane. Dio vremena iskorišten je za druženje u sportskoj dvorani kao i uz društvene igre. Dobit od  ovakvih susreta je višestruka. Učenici naše škole zajedno s odraslim osobama rade na zajedničkom projektu, razgovaraju o svojim iskustvima na području volontiranja, uče o životnim vrijednostima i na taj način stiću vještine i navike potrebne za život. Organizaciju zajedničke volonterske akcije dogovorili su gospođa Nadica Frančina iz INA d.d. i koordinator Školskog filantropskog kluba "Izvor dobrote" Nikola Vuković. Sudionike volonterske akcije pozdravio je ravnatelj škole Danijel Domišljanović koji je na kraju druženja uručio prigodnu zahvalnicu INA Klubu volontera.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.