NASLOVNICA / Novosti / Uspješna volonterska akcija

Uspješna volonterska akcija

Autor: Nikola Vuković

29. studenoga 2017.

U prostorijama škole predstavnici učenika škole u nazočnosti ravnatelja škole i pedagoga predali su donaciju predsjedniku Udruge oboljelih od leukemije i limfoma sa sjedištem u Čakovcu.

Učenici naše škole, njihovi roditelji, učitelji škole i pojedinci izvan škole sudjelovali su u još jednoj volonterskoj akciji u sklopu rada Školskog filantropskog kluba "Izvor dobrote". Ovaj puta prikupljali smo pomoć za Udrugu oboljelih od leukemije i limfoma Republike Hrvatske sa sjedištem u Čakovcu. Prikupljeno je pet kutija higijenskih potrepština i tri kutije slatkiša. Donaciju je preuzeo predsjednik Udruge, gospodin Emil Vibović koji je učenmicima predao zahvalnicu za ovu akciju kao i zahvalnicu za volontersku akciju prikupljanja plastičnih čepova. Ovim putem zahvaljujemo svima koji su svojim prilogom pomogli realizaciji akcije.

Ostale obavijesti

21. siječnja 2022.

„Dođi da te zagrlim!”

Međunarodni dan zagrljaja obilježavamo 21. siječnja. Grljenjem iskazujemo svoje emocije, a čak i čuvamo zdravlje. Kako bi obilježili ovaj dan, […]

20. siječnja 2022.

13. Državno natjecanje učenika osnovnih škola u poznavanju prometnih propisa

Dragi učenici, pozivamo vas da sudjelujete na 13. Državnom natjecanju učenika osnovnih škola u poznavanju prometnih propisa na Prometnoj Učilici. Natjecanje […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content