NASLOVNICA / Novosti / Uspješna volonterska akcija

Uspješna volonterska akcija

Autor: Nikola Vuković

20. listopada 2023.

U sklopu rada Školskog filantropskog kluba “Izvor dobrote” te u suradnji s Gradskim društvom Crvenog križa Đurđevac uspješno je ostvarena prva volonterska akcija u ovoj nastavnoj godini.

Ovim putem zahvaljujemo učenicima i učiteljima koji su se uključili u volontersku akciju, a najviše roditeljima naših učenika, bakama i djedovima te građanima koji su pomogli u prikupljanju živežnih namirnica te higijenskih potrepština. Ova volonterska akcija imala je za cilj prikupiti što više sredstava za potrebite kojima će Gradsko društvo Crvenog križa Đurđevac proslijediti prikupljenu donaciju. Najveća dobit je uključivanje učenika u volontersku akciju te učenje o prepoznavanju potrebitih i pomaganju istih. Osim ove velike akcije učenici i učitelji ostvarili su i nekoliko manjih volonterskih akcija u svojim razrednim odjelima te su prikupljena sredstva usmjerili prema potrebitima. Školski filantropski klub “Izvor dobrote” osim odgoja i obrazovanja za humane dobrote ima zadaću povezivanja s vanjskim partnerima. Ovaj puta suradnja je ostvarena s Gradskim društvom Crvenog križa Đurđevac, a u sklopu njihove akcije “Solidarnost na djelu 2023.”.

Ne zaboravimo da je DOBRO ČINITI DOBRO!

Ostale obavijesti

28. studenoga 2023.

“Ruksak pun kulture” u našoj školi – predstava Medo Bedo

Područne škole Budrovac, Čepelovac, Mičetinac, Sirova Katalena i ona za djecu s teškoćama u razvoju su u prošloj godini bile […]

27. studenoga 2023.

Helena Pintar i Franka Martinčić predstavljale našu školu na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva

Dana 25. studenoga 2023., učenice Helena Pintar i Franka Martinčić sudjelovale su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content