NASLOVNICA / Novosti / Uspješna suradnja naše škole i Gradske knjižnice

Uspješna suradnja naše škole i Gradske knjižnice

16. studenoga 2017.

Dječji odjel Gradske knjižnice Đurđevac, već treću godinu zaredom, organizira projekt čitanja izborne lektire tijekom ljetnih praznika za učenike naše škole pod nazivom Čitateljska putovnica.

Učenici su naše škole koji tijekom ljetnih praznika čitaju i, nakon kratke provjere svake pročitane knjige dobivaju potvrdu da su knjigu pročitali žigom u svoju Čitateljsku putovnicu. Tim su povodom našu školu danas posjetile v. d. ravnateljica Gradske knjižnice Đurđevac Martina Makar i knjižničarka s Dječjeg odjela Katarina Pavlović. Zahvalnicom i knjigom zahvalile su svim učiteljima Hrvatskoga jezika naše škole koji su svoje učenike potaknuli na sudjelovanje u ovom hvale vrijednom projektu. U zajedničkome razgovoru knjižničarki  i učitelja Hrvatskoga jezika istaknuto je zadovoljstvo obiju strana poticanjem čitanja kod mladih u današnjem vremenu kada su mladi okupirani digitalnim medijima i sve se manje druže s knjigama. Projekt Čitateljska putovnica nastavlja se i sljedeće ljeto, a uključit će se i učenici osnovnih škola iz Kalinovca i Podravskih Sesveta.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]