NASLOVNICA / Novosti / Uspjeh četvero naših učitelja

Uspjeh četvero naših učitelja

01. lipnja 2017.

Jedna smo od rijetkih osnovnih škola u RH koja je ove školske godine imala četvero učitelja u državnim povjerenstvima.

To su Katica Tomrlin, Nataša Švaco, Milan Kos i Nikola Mihočka.

Učiteljica Katica Tomrlin bila je članicom državnog povjerenstva iz povijesti, koje je održano od 10. do 12. svibnja u Đurđevcu.

Knjižničarka Nataša Švaco bila je u Državnom povjerenstvu na natjecanju iz znanja i kreativnosti Čitanjem do zvijezda održanom u Čakovcu.

Učitelj Milan Kos bio je član DP-a na državnom natjecanju iz tehničke kulture, a učitelj Nikola Mihočka na državnom natjecanju iz informatike.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]