NASLOVNICA / Novosti / Uskrsna radionica u 4.a

Uskrsna radionica u 4.a

31. ožujka 2014.

Posjetile su nas članice Foruma žena Đurđevac te nam pomogle izraditi predivne pisanice.

27. ožujka je u 4.a razredu održana radionica na kojoj smo izrađivali pisanice posebnom tehnikom.

Po prvi put smo se susreli s ovakvim načinom ukrašavanja pisanica, ali su rezultati zadivljujući. Elizabeta Sabolić, Vera Lenhard i Branka Mlinjarić su nas naučile kako suho cvijeće lijepiti na plastična jaja.

Djeca su uživala u ovoj radionici i s veseljem izrađivala ukrase za nadolazeći Uskrs.

Hvala našim dragim gošćama!

Priloženi dokumenti:
110_Slika6172.jpg

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]