NASLOVNICA / Novosti / Uređujemo školski cvjetnjak

Uređujemo školski cvjetnjak

Autor: Mateja Nemet Andrašević

27. svibnja 2021.

Dvorište škole, vanjski je  prostor za učenje i igru kao i učenje putem igre.  Na satima Tehničke kulture, učenici od 5. do 8. razreda Odjela za učenike s teškoćama u razvoju, uređivali su školski cvjetnjak. Uređenju cvjetnjaka, pridružili su se i učenici 3. odgojno-obrazovne skupine koji su zasadili donirane sadnice cvijeća roditelja Popadić. Ovo je bila praktična prilika podsjetiti se koje biljke rastu u našem cvjetnjaku, kako se biljke njeguju, koje alate koristimo i što su korovi. Učenici su bili motivirani za rad i vrednovali aktivnost uređenja cvjetnjaka visokom razinom osobnog zadovoljstva.

Ostale obavijesti

27. svibnja 2024.

Predstava Internet genijalci

Dana 27. svibnja učenici od 1. do 4. razreda povodom Dana škole gledali su predstavu po imenu Internet genijalci koju […]

27. svibnja 2024.

Terenska nastava petih razreda u Osijeku

U petak, 24. svibnja 2024., učenici 5. A, 5. B, 5. C i 5. D razreda u pratnji svojih razrednica […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content