NASLOVNICA / Novosti / Uređenje učionice u Budrovcu

Uređenje učionice u Budrovcu

Autor:

27. srpnja 2013.

Ljetne praznike i praznu učionicu iskoristili su roditelji učenika Područne škole Budrovac i njihova učiteljica Olga Lazar za njezino uređenje tijekom srpnja 2013. godine. 

Sa zidova učionice skinuli su staru boju i pogletali ih, a zatim obojili veselim bojama. U radu su im nesebično pomogli gospodin Stanislav Pušelja i gospodin Mato Hrpalo, majstori svog zanata i prijatelji škole, koji se uvijek rado odazivaju pozivu da pomognu oko uređenja škole. Materijal za obnovu učionice kupljen je od sredstava dobrovoljnih priloga za ukrase koji su s roditeljima učenika izrađeni na božićnoj radionici tijekom studenog i prosinca 2012. godine. Projekt uređenja učionice povodom 100 godina postojanja školske zgrade u Budrovcu, uspješno je priveden kraju te će učenici novu školsku godinu započeti u lijepo uređenoj i obnovljenoj učionici.

Veliko hvala svim sudionicima ovog projekta na pomoći i suradnji u realizaciji ove akcije. 

Ostale obavijesti

28. lipnja 2022.

Projekt Bartimej

U sklopu projekta „Bartimej“ Odjele za učenike s teškoćama u razvoju su posjetili učenici gimnazija iz Zagreba, Varaždina, Čakovca i […]

28. lipnja 2022.

Radionica o znakovnom jeziku

Povjerenik za pastoral osoba s invaliditetom i njihovih obitelji Varaždinske biskupije, velečasni Leonardo Šardi, je na inicijativu vjeroučiteljice Martine Rukavine […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content