NASLOVNICA / Novosti / Uređenje učionice u Budrovcu

Uređenje učionice u Budrovcu

Autor:

27. srpnja 2013.

Ljetne praznike i praznu učionicu iskoristili su roditelji učenika Područne škole Budrovac i njihova učiteljica Olga Lazar za njezino uređenje tijekom srpnja 2013. godine. 

Sa zidova učionice skinuli su staru boju i pogletali ih, a zatim obojili veselim bojama. U radu su im nesebično pomogli gospodin Stanislav Pušelja i gospodin Mato Hrpalo, majstori svog zanata i prijatelji škole, koji se uvijek rado odazivaju pozivu da pomognu oko uređenja škole. Materijal za obnovu učionice kupljen je od sredstava dobrovoljnih priloga za ukrase koji su s roditeljima učenika izrađeni na božićnoj radionici tijekom studenog i prosinca 2012. godine. Projekt uređenja učionice povodom 100 godina postojanja školske zgrade u Budrovcu, uspješno je priveden kraju te će učenici novu školsku godinu započeti u lijepo uređenoj i obnovljenoj učionici.

Veliko hvala svim sudionicima ovog projekta na pomoći i suradnji u realizaciji ove akcije. 

Ostale obavijesti

21. listopada 2021.

Posjet školskoj knjižnici – u društvu sa slikovnicama

U povodu obilježavanja Godine čitanja 2021., ali i Mjeseca hrvatske knjige, učenici 1. i 3. razreda te 3. odgojna skupina […]

20. listopada 2021.

Svjetski dan kravate u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Kravata je jedini hrvatski simbol koji je univerzalno poznat i prepoznatljiv. Dan kravate obilježava se 18. listopada. Tom su prigodom […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content