NASLOVNICA / Novosti / Uređenje pozornice za školsku priredbu Blagdani nam stižu 2015.

Uređenje pozornice za školsku priredbu Blagdani nam stižu 2015.

Autor: Zoran Vidakovic

13. prosinca 2015.

Tijekom protekla tri tjedna učenici polaznici izvannastavne slobodne aktivnosti likovna grupa sa svojim učiteljem Zoranom Vidakovićem oblikovali su blagdanske dekoracije za pozornicu te blagdanski kamin za prostor predvorja naše škole.

Pozornicu za školsku priredbu Blagdani nam stižu 2015. osmislila je učiteljica Sanja Flajs Vidaković. Pozornica je zamišljena kao šuma iz bajke, u kojoj žive božićni vilenjaci. Svi ukrasi izrađeni su od recikliranog materijala (karton) a obojani temperom.

Nakit za borove izradili su učenici 3. i 4. razreda sa svojim učiteljicama te učenici od 5. – 8. razreda.

Likovna grupa:

4. d 
David Kuzmić, 5. d Maris Popović, Petra Jančijev, Željko Zebec, 6. a Minja Banjac, Tamara Gašparić, Martina Spitek, Lucija Smes, Tea Strunjak, 6. b Bernarda Đuričić, Nika Hrvoić, Klaudija Jadanec, Maja Matkov, Antonija Pavlović, Lea Trešćec, 6. d Dado Prilika, Anina Vrabec, 7. c Lea Jakupčić, Lara Tišljar, 7. d Paula Fuček, Veronika Čekada, Ana Štrkalj, Amalija Štrkalj, Sara Švedek, Ela Živko, 8. c Adela Babec, 8.d Matea Kovačev

Osim učenika likovne grupe u postavljanje pozornice uključili su se i učenici 8. b razreda: Martin Flamaceta, Jurica Kanić, Angelika Marija Pejić, Karlo Pleško, Matej Turbelija.

Velike borove koje je donirao Grad Đurđevac postavili su: Vlado Fuček, Zvonimir Šiptar i Bojan Topolčić.

Konstrukciju kućice u šumi izradio je Zvonimir Šiptar.

Hvala svima koji su pomogli i na bilo koji način sudjelovali u izradi pozornice za školsku priredbu Blagdani nam stižu. 

Ostale obavijesti

19. veljače 2024.

Stručno usavršavanje učitelja i stručnih suradnika

Prvi dan drugog dijela zimskog odmora učenika u Osnovnoj školi Đurđevac bilo je radno za učitelje i stručne suradnike Osnovne […]

16. veljače 2024.

Prezentacija s roditeljskog sastanka 15. veljače 2024.

U četvrtak, 15. veljače 2024. godine pedagog škole održao je predavanje za roditelje djece dorasle za upis u prvi razred […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content