NASLOVNICA / Novosti / Upis djece u prvi razred

Upis djece u prvi razred

Autor: Nikola Vuković

15. ožujka 2010.

Počele su pripreme za upis djece dorasle za polazak prvog razreda u školskoj 2010./2011. godini!

Članovi stručnog tima škole: prof.Marija Krznarić, prof.Katica Bratanović, prof.Božica Sobota i prof.Nikola Vuković već su ostvarili dio suradnje s ravnateljicom i odgajateljicama u DV Maslačak u Đurđevcu. Pedagog i psihologinja bili su u posjet vrtičkim grupama u kojima su djeca koja su dorasla za upis u prvi razred. Družili su se s djecom i odgajateljicama. Djeca koja polaze "Malu školu" bila su u posjetu našoj školi. U dvosatnom druženju s pedagogom i psihologinjom upoznali su rad u učionici kao i prostorije škole. Djeca vrtičkih grupa dolaze u posjet našoj školi u utorak, 16.ožujka i tada će po prvi puta neki od njih sjesti u prave školske klupe. S djecom će se družiti pedagog, psihologinja i učiteljice koje će na jesen imati prvi razred. Cilj ovakvog druženja je upoznati buduće učenike s prostorijama škole kao i s učiteljima i stručnim suradnicima koji će s njima ubuduće raditi.

Upis djece dorasle za polazak u prvi razred biti će od 22.do 31.ožujka 2010.godine. Roditelji s djecom prvo idu u Školski dispanzer, a nakon toga dolaze u školu ( ured pedagoga).

Za sva pitanja slobodno nazovite pedagoga; 814-063

Veseli nas susret s budućim učenicima kao i njihovim roditeljima.

Ostale obavijesti

06. prosinca 2021.

Projekt Čitamo i zabavljamo se u obitelji

U drugom polugodištu krenut će ostvarivanje projekta Čitamo i zabavljamo se u obitelji, a to je nastavak aktivnosti u Godini […]

04. prosinca 2021.

Školski filantropski klub proveo humanitarnu akciju

Naša škola i Školski filantropski klub Izvor dobrote organizirali su humanitarnu akciju od 29. studenoga do 1. prosinca ove godine. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content