NASLOVNICA / Novosti / Upis djece u prvi razred

Upis djece u prvi razred

Autor: Nikola Vuković

25. ožujka 2015.

Privremeno izvješće o upisu djece u prvi razred školske 2015./16.godine.

U vremenu od 16. do 25. ožujka 2015.godine u našoj školi i u školskoj ambulanti proveden je upis djece za prvi razred školske 2015./16.godine.

Na popisu je bilo 81 obveznik, a na upis se odazvalo njih 79. Dakle dvoje djece nije došlo na upis i oni će naknadno biti pozvani.

Stručni tim škole u suradnji s roditeljima za 11 obveznika predložio je odgodu upisa za jednu školsku godinu. Razlozi su opravdani i argumentirani dokumentacijom.

Privremeno izvješće upisanih učenika:

Matična škola: 57

PŠ Čepelovac: 4

PŠ Mičetinac; 3

PŠ Budrovac: 2

PŠ Sirova Katalena: 1

PŠ za učenike s teškoćama: 1

Dakle, nakon više od 25 godina u matičnoj školi u Đurđevcu imat ćemo samo tri razredna odjela prvog razreda, a razlog je manji broj upisanih učenika.

Uključenost djece u predškolski program:

Dječji vrtić: 44

Mala škola: 20

Minimalni predškolski program za djecu Rome: 14

Nisu polazili predškolski program: 3

Upisanim učenicima i njihovim roditeljima čestitamo na upisu u našu školu. Veselimo se zajedničkom druženju i radu.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]