NASLOVNICA / Novosti / Upis djece u prvi razred

Upis djece u prvi razred

Autor: Nikola Vuković

22. ožujka 2013.

Počinje upis djece u prvi razred za školsku 2013./14.godinu.

Od ponedjeljka, 25.ožujka 2013. do srijede 10.travnja 2013.godine provodi se upis djece dorasle za prvi razred u školskoj 2013./14.godini.

Roditelji su dobili poziv na kojem piše postupak upisa i potrebna dokumentacija. Molimo roditelje da dođu s djetetom na upis u navedeno vrijeme.

Plan upisa:

Matična škola: 92

PŠ Budrovac: 3

PŠ Čepelovac: 3

PŠ Sirova Katalena: 3

PŠ Mičetinac – nema djece za prvi razred

Pozivamo roditelje da zajedno dođu sa svojim djetetom na upis. Upis u prvi razred važan je događaj u životu djece. Neka taj dan bude važan za cijelu obitelj.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]