NASLOVNICA / Novosti / Učiteljica Martina Lovrak Ivanov promovirana u zvanje učitelja mentora

Učiteljica Martina Lovrak Ivanov promovirana u zvanje učitelja mentora

10. prosinca 2017.

Svečana promocija odgojitelja, učitelja, nastavnika i stručnih suradnika u zvanje mentora i savjetnika održana je 8. prosinca 2017. godine u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu. Među promoviranima je i naša učiteljica prirode i biologije Martina Lovrak Ivanov koja je promovirana u zvanje učitelja mentora.

Svečana promocija odgojitelja, učitelja,nastavnika i stručnih suradnika u zvanje mentora i savjetnika održana je 8. prosinca 2017. godine u 11 sati u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu. Svečanom promocijom Agencija za odgoj i obrazovanje i Ministarstvo znanosti i obrazovanja žele nagraditi najbolje u sustavu, one koji svojom stručnošću, pedagoškim metodama, uzornim radom i trajnim stručnim usavršavanjem unapređuju nastavni proces poučavanja i odgojno-obrazovni sustav u cjelini. Među promoviranima je i naša učiteljica prirode i biologije Martina Lovrak Ivanov koja je promovirana u zvanje učitelja mentora.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]