NASLOVNICA / Novosti / Učitelji obilježili Dan ružičaste vrpce

Učitelji obilježili Dan ružičaste vrpce

18. listopada 2010.

U petak, 15. listopada 2010., u našoj školi je u suradnji s Klubom žena s bolestima dojke „Nada“ obilježen Dan ružičaste vrpce.

Učitelji naše škole nosili su ružičaste vrpce u znak solidarnosti i podrške ženama oboljelima od raka. Naime, ružičasta vrpca je kao simbol solidarnosti sa ženama oboljelima od raka dojke priznata u cijelome svijetu, a mjesec listopad posvećen je podizanju svjesnosti brige o dojkama, važnosti redovite liječničke kontrole i ranog otkrivanja raka dojki. Ovom akcijom nastavili smo suradnju s Klubom „Nada“ započetu još prošle školske godine kada su roditelji i učitelji učlanjivanjem financijski podržali rad Kluba.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.