NASLOVNICA / Novosti / Učenička zadruga Mravlji lav Vam donosi duh Božića

Učenička zadruga Mravlji lav Vam donosi duh Božića

13. prosinca 2017.

Pozivamo Vas na predstavljanje i prodaju radova učeničke zadruge Mravlji lav koje će se održati kao uvod u školsku priredbu te kao završetak cijelog blagdanskog ugođaja koji nam tradicionalna školska priredba donosi.

Veselimo se Vašem dolasku!

Srdačno Vas pozdravljaju učenici i učitelji učeničke zadruge Mravlji lav.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]