NASLOVNICA / Novosti / Učenička zadruga Mravlji lav Vam donosi duh Božića

Učenička zadruga Mravlji lav Vam donosi duh Božića

13. prosinca 2017.

Pozivamo Vas na predstavljanje i prodaju radova učeničke zadruge Mravlji lav koje će se održati kao uvod u školsku priredbu te kao završetak cijelog blagdanskog ugođaja koji nam tradicionalna školska priredba donosi.

Veselimo se Vašem dolasku!

Srdačno Vas pozdravljaju učenici i učitelji učeničke zadruge Mravlji lav.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]