NASLOVNICA / Novosti / Učenička zadruga Mravlji lav na rođendanu Vrtnog centra Agrokuća u Koprivnici

Učenička zadruga Mravlji lav na rođendanu Vrtnog centra Agrokuća u Koprivnici

28. travnja 2019.

Učenici naše škole, članovi Učeničke zadruge Mravlji lav proveli su 27. travnja 2019. godine ugodno subotnje prijepodne u Koprivnici.

Ljubazni domaćini, Vrtni centar Agrokuća, pripremio je bogat i zanimljiv program za sve svoje posjetitelje i uzvanike povodom proslave svog četvrtog rođendana.

Naša zadruga se predstavila kratkom govornom točkom u kojoj su sve posjetitelje upoznali s radom, aktivnostima i proizvodima zadruge. Učenici su zajedno sa svojim učiteljicama I. Beljan, M.  Patačko i V. Šijak pripremili prodajni štand na kojem su posjetitelji mogli razgledati i  kupiti neke od proizvoda Učeničke zadruge.

Nakon ugodnog druženja s domaćinima te ostalim uzvanicima, učenici su se okrijepili te odabrali cvjetne aranžmane koji će krasiti prostor škole kao uspomenu na divno iskustvo i lijepo provedeno travanjsko prijepodne.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]