NASLOVNICA / Novosti / Učenici trećih razreda posjetili Etnografsku zbirku obitelji Čamba

Učenici trećih razreda posjetili Etnografsku zbirku obitelji Čamba

17. ožujka 2012.

U petak, 16. ožujka, učenici trećih razreda zajedno sa svojim učiteljicama posjetili su Etnografsku zbirku obitelji Čamba.

Ljubazni domaćin, gospodin Slavko Čamba proveo nas je kroz svoju vrijednu zbirku predstavljajući nam zavičajnu prošlost. Učenci su bili veoma znatiželjni. Imali su priliku saznati o starim običajima i predmetima koje su njihove bake i djedovi koristili u prošlosti. Posebno zadovoljstvo bilo je svaki predmet pomno promotriti i o njemu saznati nešto novo, a zapravo toliko staro.

Bilo je lijepo otputovati u prošlost s gospodinom Slavkom Čambom, kojem smo na ugodnom gostoprimstvu zahvalili pjesmom.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]