NASLOVNICA / Novosti / Učenici šestih razreda posjetili Veliki Tabor i Kumrovec
Autor: Maja Mlinarić Horvat
14. studenoga 2015.
Učenici 6. a, b, c i d razreda, krenuli su na terensku nastavu u Varaždin u ranim jutarnjim satima.
U Varaždin smo stigli oko pola 9. Tamo smo pogledali dugometražni crtani film „Ups, Noa je otišao“.
Nastavili smo prema Velikom Taboru, gdje smo u pratnji stručnih vodiča podijeljeni u 2 grupe razgledali dvorac, čuli sve o izgradnji te priču o Veroniki Desinić.
Uslijedio je put prema Kumrovcu, koji smo razgledali u pratnji stučnog vodiča. Učenici su kupili suvenire te smo se uputili na ručak u restoran „Zelenjak“.
Kući smo stigli oko 20 sati.
Učenici su bili oduševljeni izletom te su puno toga naučili.
23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]