NASLOVNICA / Novosti / Učenici PŠ za djecu s teškoćama u razvoju sudjelovali na "Cvetnom sajmu"

Učenici PŠ za djecu s teškoćama u razvoju sudjelovali na “Cvetnom sajmu”

Autor: Maja Huzjak Mišulin

26. travnja 2012.

U subotu, 21.travnja, povodom obilježavanja blagdana zaštitnika naše župe i obilježavanja Dana grada Đurđevca održan je Đurđevečki cvetni sajam na kojem su sudjelovali i učenici PŠ za djecu s teškoćama u razvoju.

Učenici su predstavili svoje "eko teglice" izrađene od novinskog papira i cementa. U pripremi materijala sudjelovali su učenici nižih razreda, dok su u izradi samih teglica, uz pomoć učiteljica, sudjelovali učenici viših razreda. U teglicama su zasađene trajnice čuvarkuće koje je lako održavati, a korisne su zbog svojih ljekovitih svojstava. Ekološkim pristupom izradi teglica učenici su ujedno obilježili i Dan planeta Zemlje.

Ostale obavijesti

28. studenoga 2023.

“Ruksak pun kulture” u našoj školi – predstava Medo Bedo

Područne škole Budrovac, Čepelovac, Mičetinac, Sirova Katalena i Odjel za učenike s teškoćama u razvoju su u prošloj godini bile […]

27. studenoga 2023.

Helena Pintar i Franka Martinčić predstavljale našu školu na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva

Dana 25. studenoga 2023., učenice Helena Pintar i Franka Martinčić sudjelovale su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content