NASLOVNICA / Novosti / Učenici PŠ za djecu s teškoćama u razvoju sudjelovali na "Cvetnom sajmu"

Učenici PŠ za djecu s teškoćama u razvoju sudjelovali na “Cvetnom sajmu”

Autor: Maja Huzjak Mišulin

26. travnja 2012.

U subotu, 21.travnja, povodom obilježavanja blagdana zaštitnika naše župe i obilježavanja Dana grada Đurđevca održan je Đurđevečki cvetni sajam na kojem su sudjelovali i učenici PŠ za djecu s teškoćama u razvoju.

Učenici su predstavili svoje "eko teglice" izrađene od novinskog papira i cementa. U pripremi materijala sudjelovali su učenici nižih razreda, dok su u izradi samih teglica, uz pomoć učiteljica, sudjelovali učenici viših razreda. U teglicama su zasađene trajnice čuvarkuće koje je lako održavati, a korisne su zbog svojih ljekovitih svojstava. Ekološkim pristupom izradi teglica učenici su ujedno obilježili i Dan planeta Zemlje.

Ostale obavijesti

01. veljače 2023.

KAJ SO JELI NAŠI STARI?

U Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju, dana 31.1. 2023. održana je prva u nizu kuharskaradionica. Nakon kraćeg istraživanja […]

01. veljače 2023.

Priprema djece za upis u prvi razred

U protekla dva tjedna stručni suradnici škole (psihologinja, logopedinja i pedagog) te ravnatelj škole kroz različite aktivnosti upoznali su buduće […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content