NASLOVNICA / Novosti / Učenici PŠ za djecu s teškoćama u razvoju sudjelovali na "Cvetnom sajmu"

Učenici PŠ za djecu s teškoćama u razvoju sudjelovali na “Cvetnom sajmu”

Autor:

26. travnja 2012.

U subotu, 21.travnja, povodom obilježavanja blagdana zaštitnika naše župe i obilježavanja Dana grada Đurđevca održan je Đurđevečki cvetni sajam na kojem su sudjelovali i učenici PŠ za djecu s teškoćama u razvoju.

Učenici su predstavili svoje "eko teglice" izrađene od novinskog papira i cementa. U pripremi materijala sudjelovali su učenici nižih razreda, dok su u izradi samih teglica, uz pomoć učiteljica, sudjelovali učenici viših razreda. U teglicama su zasađene trajnice čuvarkuće koje je lako održavati, a korisne su zbog svojih ljekovitih svojstava. Ekološkim pristupom izradi teglica učenici su ujedno obilježili i Dan planeta Zemlje.

Ostale obavijesti

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content