NASLOVNICA / Novosti / Učenici Područnih škola posjetili Viroviticu

Učenici Područnih škola posjetili Viroviticu

Autor:

02. studenoga 2011.

Učenici Područnih škola Budrovac, Čepelovac, Mičetinac i Sirova Katalena su u organizaciji svojih učiteljica bili 28. listopada 2011. na terenskoj nastavi u Virovitici.

U virovitičkom kazalištu gledali su dječju predstavu ,,Mudre se stvari uče iz basni” redateljice Blanke Bart kroz koju su učenici naučili što su basne i upoznali neke od njih. Nakon što su upoznali kazalište kao kulturnu ustanovu, posjetili su ,,Viro” tvornicu šećera, gdje su gostoljubivi domaćini svoje male goste proveli tvornicom i upoznali ih sa proizvodnjom šećera. Poslije kratkog odmora, nastavni dan nastavljen je na graničnom prijelazu za međunarodni promet Terezino Polje. Djelatnici na carini govorili su o tome kako se prelazi granica i o svom odgovornom i zahtjevnom zanimanju, a odgovarali su i na brojna pitanja koja su im postavljali zainteresirani učenici. Znanja koje su učenici toga dana usvojili , njihove će učiteljice svakako povezati sa nastavnim sadržajima u školi.

Ostale obavijesti

04. prosinca 2022.

Regionalno natjecanje Sudoku prvenstva

Dana 26. studenog 2022., učenici Ana Zlatec i Daniel Jadanec sudjelovali su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

03. prosinca 2022.

Večer matematike 2022.

U srijedu 30.11.2022. i u četvrtak 1.12.2022. u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva i uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja, i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content