NASLOVNICA / Novosti / Učenici obilježili Međunarodni dan pješačenja

Učenici obilježili Međunarodni dan pješačenja

Autor: Maja Šalamon Nemet

13. listopada 2023.

Učenici 4. razreda Osnovne škole Đurđevac , zajedno sa učiteljicama, posjetili su Područnu školu Sirova Katalena. Odmah po dolasku, kroz kratko izlaganje, učenici su upoznali prošlost sela te saznali neke zanimljivosti o selu te posebnostima rada u kombiniranom razrednom odjelu. Kako je prekrasna priroda jedna od posebnosti mjesta, učenici su se uputili u šetnju do izvora Oljak i obližnje šume. Bila je to prigoda i da obilježe Međunarodni dan pješačenja koji se obilježava 15. listopada. Po povratku u školsko dvorište učenici su uživali u zajedničkom druženju te izrazili želju za ponovnim posjetom.

Učiteljica Martina Krajcar Baltić

Ostale obavijesti

15. travnja 2024.

Kviz znanja povodom Noći knjige

Povodom ovogodišnje Noći knjige organiziramo školski kviz znanja! Tom prigodom organizirana je i prigodna prodaja otpisanih knjiga po simboličnim cijenama. […]

12. travnja 2024.

Natječaj “Podravina u stihovima”

Objavljujemo 11. Natječaj “Podravina u stihovima” za mlade pjesnike u kojem sudjeluju učenici viših razreda. Svi učenici pišu pjesme na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content