NASLOVNICA / Novosti / Učenici obilježili Međunarodni dan pješačenja

Učenici obilježili Međunarodni dan pješačenja

Autor: Maja Šalamon Nemet

13. listopada 2023.

Učenici 4. razreda Osnovne škole Đurđevac , zajedno sa učiteljicama, posjetili su Područnu školu Sirova Katalena. Odmah po dolasku, kroz kratko izlaganje, učenici su upoznali prošlost sela te saznali neke zanimljivosti o selu te posebnostima rada u kombiniranom razrednom odjelu. Kako je prekrasna priroda jedna od posebnosti mjesta, učenici su se uputili u šetnju do izvora Oljak i obližnje šume. Bila je to prigoda i da obilježe Međunarodni dan pješačenja koji se obilježava 15. listopada. Po povratku u školsko dvorište učenici su uživali u zajedničkom druženju te izrazili želju za ponovnim posjetom.

Učiteljica Martina Krajcar Baltić

Ostale obavijesti

28. studenoga 2023.

“Ruksak pun kulture” u našoj školi – predstava Medo Bedo

Područne škole Budrovac, Čepelovac, Mičetinac, Sirova Katalena i ona za djecu s teškoćama u razvoju su u prošloj godini bile […]

27. studenoga 2023.

Helena Pintar i Franka Martinčić predstavljale našu školu na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva

Dana 25. studenoga 2023., učenice Helena Pintar i Franka Martinčić sudjelovale su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content