NASLOVNICA / Novosti / Učenici naše škole postigli sjajne rezultate na Županijskom natjecanju iz povijesti

11. ožujka 2019.

U petak, 8.ožujka .2019., OŠ Gola bila je domaćin Županijskog natjecanja iz povijesti. Našu je školu predstavljalo 7 učenika iz 7. i 8. razreda koji su postigli izvanredne rezultate.

U nastavku vijesti pročitajte rezultate natjecanja.

U kategoriji  7. razreda natjecali su se: Tamara Šimunic (7.d), David Kuzmić (7.d), Lovro Rasinec (7.d), Đuro Bušić (7.b) i Fran Sabolović (7.b), a u kategoriji 8. razreda  Marko Fuček (8.d) i Jurica Švraka (8.d).

U jakoj konkurenciji između 16 najboljih povjesničara u Županiji naši su učenici postigli odlične rezultate.

U konkurenciji  sedmih  razreda osnovnih škola Koprivničko-križevačke županije  učenik David  Kuzmić (7.d) osvojio je 1.mjesto, Tamara  Šimunic 2. mjesto, a Đuro Bušić 3. mjesto.

U konkurenciji osmih razreda učenik Marko Fuček (8.d) je osvojio 3.mjesto.

I ostali su učenici pokazali zavidno znanje plasirajući se među prvih deset  natjecatelja. Učenik  Jurica Svraka osvojio je 6.mjesto, Fran Sabolović 8. mjesto i Lovro Rasinec  10. mjesto.

Mentor svim učenicima bila je učiteljica Katica Tomrlin.

Čestitamo svim učenicima na izvrsnim rezultatima, uloženom trudu i  najboljem predstavljanju naše škole , a Davidu  želimo poziv  na Državno natjecanje.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.