NASLOVNICA / Novosti / Učenici naše škole na klizanju

Učenici naše škole na klizanju

04. veljače 2013.

Jučer, 3. veljače 2013. godine, učenici naše škole bili su na klizanju u Zagrebu.

Učenici su se zabavili i odlično proveli na poznatom zagrebačkom klizalištu ŠRC Šalata u Zagrebu.

S učenicima su bili učitelj tjelesne i zdravstvene kulture Danijel Domišljanović i pripravnica Lidija Martinčić.

U subotu, 16. veljače 2013., ići će i druga grupa naših učenika na klizanje, a zainteresirani učenici mogu se javiti učitelju Danijelu Domišljanoviću.

Fotogaleriju možete pogledati pritiskom na .

Ukoliko netko od učenika, koji su bili na klizanju, želi originalne fotografije neka dođe do učitelja Domišljanovića sa USB stickom po njih.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]