NASLOVNICA / Novosti / Učenici iz Ukrajine u našoj školi

Učenici iz Ukrajine u našoj školi

Autor: Nikola Vuković

28. ožujka 2022.

Danas je dvadeset učenika u pratnji jednog od roditelja došlo prvi puta u našu školu. U sportskoj dvorani učenicima i roditeljima obratio se gospodin dr.sc. Anatolij Jakubovskij, psihoterapeut. Gospodin Jakubovskij je pružio psihološku podršku našim novim učenicima. Pedagog škole Nikola Vuković pomoću prezentacije upoznao je učenike i roditelje s aktivnostima škole kao i sa sustavom školstva u Republici Hrvatskoj. Pomoć oko prijevoda i komunikacije s učenicima i roditeljima pruža nam gospodin Danijel Kovačević koji je na raspolaganju i raseljenim osobama u hotelu Picok. U iduća tri dana učenici će zajedno s učiteljima volonterima raditi na upoznavanju škole te učenju osnova hrvatskog jezika. U četvrtak učenici idu na liječnički pregled kod školske liječnice, a od petka 1. travnja počinju nastavu u dodijeljenim razrednim odjelima.

DOBRO DOŠLI U ŠKOLU! ласкаво просимо до школи дЖУРдЖЄваЦ

Ostale obavijesti

27. svibnja 2024.

Predstava Internet genijalci

Dana 27. svibnja učenici od 1. do 4. razreda povodom Dana škole gledali su predstavu po imenu Internet genijalci koju […]

27. svibnja 2024.

Terenska nastava petih razreda u Osijeku

U petak, 24. svibnja 2024., učenici 5. A, 5. B, 5. C i 5. D razreda u pratnji svojih razrednica […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content