NASLOVNICA / Novosti / Učenici 8.d razreda osvojili posjet Interpretacijskom centru Muzej bećarac

Učenici 8.d razreda osvojili posjet Interpretacijskom centru Muzej bećarac

Autor: Kristina Benko - Markovica

08. prosinca 2022.

Učenici 8. d razreda osvojili su besplatan posjet Interpretacijskom centru Muzej bećarca u Pleternici. Rezultat je to prijave na Javni poziv Javne ustanove Pleternica. Zadatak natječaja je bio pokazati svoje znanje o bećarcu, bećarima i tradiciji općenito. Učenici iz 8. d razreda su osmišljavali stihove vezano uz svakodnevne školske brige. Nakon prilagodbe u deseteračke stihove, slijedilo je uvježbavanje podravskog bećarca. Solisti su Ivano Širec, Lucian Lacković i Dario Odobašić, a učenike je pripremala Kristina Benko Markovica. Poslušajte kako učenici izvode Podravski bećarac:

Ostale obavijesti

01. veljače 2023.

KAJ SO JELI NAŠI STARI?

U Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju, dana 31.1. 2023. održana je prva u nizu kuharska radionica. Nakon kraćeg […]

01. veljače 2023.

Priprema djece za upis u prvi razred

U protekla dva tjedna stručni suradnici škole (psihologinja, logopedinja i pedagog) te ravnatelj škole kroz različite aktivnosti upoznali su buduće […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content