NASLOVNICA / Novosti / Učenici 8. B i 8. C posjetili Ottovu kućicu u Peterancu

Učenici 8. B i 8. C posjetili Ottovu kućicu u Peterancu

29. travnja 2018.

U četvrtak, 26. travnja 2018., u sklopu završetka dvogodišnjeg projekta Volonterstvo, učenici 8. B i 8. C sa svojim su razrednicama Majom Mlinarić Horvat i Antonelom Carek posjetili Azil za napuštene pse Ottova kućica u Peterancu.

Učenici su raznim akcijama tijekom dvije školske godine skupili sredstva kojima su kupili hranu i higijenske potrepštine za napuštene pse koji borave u azilu. Tamo ih je dočekao voditelj azila, Ratimir Juršetić, koji je učenicima održao kratko predavanje o napuštenim psima i iznio brojne zanimljivosti o psima općenito te o radu jedinog azila za napuštene pse u našoj županiji. Potom su se učenici poigrali s psima, kojih u azilu ima svih dobi, od štenaca do starih pasa. Vrijeme je brzo prošlo u zanimljivom druženju s psima i voditeljem azila. Učenici su naučili kako usvojiti napuštenog psa, kako se brinuti o psu te završetak svoga dvogodišnjega projekta okrunili izuzetno zanimljivim i korisnim posjetom.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.