NASLOVNICA / Novosti / Učenici 7.b i 7.c podržali građansku akciju "Plastiku recikliraj, torbu biraj"

Učenici 7.b i 7.c podržali građansku akciju “Plastiku recikliraj, torbu biraj”

13. travnja 2016.

Učenici 7.b i c razreda posjetili su udrugu Mali princ. Time su dali podršku projektu "Plastiku recikliraj, torbu biraj". Učenici su izrađivali prigodne letke s ekološkim porukama koji podržavaju cilj akcije – očuvanje okoliša i prirode. Letki će se  podijeliti prilikom planiranih zamjena vrećica. U ovoj akciji građani imaju priliku zamijeniti 10 plastičnih vrećica za jednu platnenu torbu. Akcija će se održati 22.4.2016. na gradskom trgu.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]