NASLOVNICA / Novosti / Učenici 6. d u posjetu Dječjem domu u Nazorovoj

Učenici 6. d u posjetu Dječjem domu u Nazorovoj

Autor:

11. ožujka 2018.

Učenici 6.d razreda s razrednikom Brankom Maznikom u sklopu projekta volontiranja posjetili Dječji dom Zagreb u Nazorovoj ulici.

U petak 9. ožujka 2018. godine vlakom smo putovali na terensku nastavu u Zagreb. Terenska je nastava bila vezana uz projekt volontiranja koji smo odredili na početku školske godine. U slobodno vrijeme i u sklopu izvannastavne aktivnosti pripremali smo igrokaz ''Vuk pred vratima''. Učenici su odvajali neke svoje igračke ili slikovnice i slatkiše kojima smo darivali mališane u Nazorovoj. Prvo smo im prikazali igrokaz pa je učenik Lovro Rasinec na pianinu odsvirao ''Faded'' Alana Walkera. Uslijedilo je darivanje poklonima koje su na roditeljskom sastanku pripremili roditelji s učenicima. Nakon početne učeničke napetosti u dvorani uslijedila je potpuna opuštenost u sobama. Učenici su bili podijeljeni u četiri sobe gdje su se u manjim skupinama družili s djecom. Kad je došlo vrijeme za odlazak iz Doma učenici nisu htjeli ići jer im je bilo jako lijepo s djecom, ali smo dogovorili moguću daljnju suradnju. Nakon toga bili smo na ručku i obišli centar grada i njegove znamenitosti, a terensku nastavu smo upotpunili filmom Čudo koji govori o vršnjačkom nasilju i toleranciji. Prepuni dojmova sretno smo se vratili u Đurđevac.

                                                                                              učitelj B. Maznik

Ostale obavijesti

28. studenoga 2023.

“Ruksak pun kulture” u našoj školi – predstava Medo Bedo

Područne škole Budrovac, Čepelovac, Mičetinac, Sirova Katalena i ona za djecu s teškoćama u razvoju su u prošloj godini bile […]

27. studenoga 2023.

Helena Pintar i Franka Martinčić predstavljale našu školu na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva

Dana 25. studenoga 2023., učenice Helena Pintar i Franka Martinčić sudjelovale su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content