NASLOVNICA / Novosti / Učenici 5. d razreda na LIVE streaming koncertu

Učenici 5. d razreda na LIVE streaming koncertu

Autor: Kristina Benko - Markovica

09. ožujka 2021.

Učenici 5. d razreda u utorak, 9. ožujka, na satu Glazbene kulture pratili su uživo održavanje koncerta povodom Dana Glazbene škole Pavla Markovca u Zagrebu. Koncert je počeo u vrijeme nastavnog sata pa su učenici cijeli školski sat proveli u slušanju glazbe. Koncert je održan u maloj dvorani Hrvatskog glazbenog zavoda. Učenici su slušajući uživali i puno toga naučili o violini, klaviru, flauti, gitari i saksofonu. Uz slušanje glazbe naglasak je bio na kulturi publike u dvorani te pravilima ponašanja u vrijeme koncerta.

Ostale obavijesti

11. lipnja 2024.

Jastrebica Su

Učenici 2. c razreda su danas upoznali novu stanarku Đurđevca. Posjetila ih je jastrebica Su koja posljednja dva mjeseca živi […]

10. lipnja 2024.

Terenska nastava učenika 6. razreda

U ponedjeljak, 10. lipnja 2024. iz Đurđevca su u 8 sati u jutro krenuli svi šesti razredi naše škole na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content