NASLOVNICA / Novosti / Učenici 3. c glazbom na natjecanju

Učenici 3. c glazbom na natjecanju

Autor: Kristina Benko - Markovica

09. svibnja 2021.

Učenici 3.c razreda prijavili su glazbenu točku u natjecanju za Kaufland školu voća i povrća.

Pjesmom “Dobre stvari su pred nama” u izvedbi Nove generacije KAUFLAND slavi 20. obljetnicu poslovanja te radi na razvoju svijesti djece i roditelja o kvalitetnoj prehrani i važnosti pravilnog odabira namirnica.

Učenici su na zadanu pjesmu svirali metalofone, štapiće, šuškalice i boomwhackers štapove. Uz puno rada, pjevanja, smijeha i dobre zabave naučili su novu pjesmu te snimili video prema zadanim propozicijama.

Organizator će najkasnije 28. svibnja 2021. na svojoj internetskoj stranici objaviti pobjedničke škole kojima će početkom školske godine 2021./2022. biti uručeni certifikati te će se s njima sklopiti ugovori o opskrbi voćem i povrćem

Nakon zadanog roka objaviti ćemo video, a u pripremi, edukaciji i organizaciji prijave sudjelovale su učiteljice Sanja Sabolić i Kristina Benko Markovica.

Ostale obavijesti

01. srpnja 2022.

Uspjeh učenika na kraju nastavne godine

Na kraju nastavne godine uspjeh učenika naše škole je slijedeći: Ukupan broj učenika na kraju nastavne godine: 656 Redovni program: […]

01. srpnja 2022.

Maturalno putovanje 8. a razreda

Od 15. 6. do 19. 6. 2022. učenici 8. A razreda u pratnji svojeg razrednika Milana Kosa i učitelja Zorana […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content