NASLOVNICA / Novosti / Učenici 2. a, 2. b i 2. c razreda posjetili Poštanski ured Đurđevac
Autor: Monika Rupčić
11. prosinca 2014.
Učenici drugih razreda, sa svojim učiteljicama Senkom Zobunđijom, Monikom Rupčić i Kamile Bučan, posjetili su u srijedu, 10. prosinca 2014. godine, Hrvatsku poštu – Poštanski ured Đurđevac.
U veselom te nadasve zanimljivom i poučnom druženju, naučili su kako se lijepi poštanska marka na jednostrane i dvostrane čestitke te što se događa sa čestitkama nakon što budu zaprimljene u poštanskom uredu.
Kao zahvala za ugodan prijem poštanskim su uredom odjekivali zvuci pjesme „Zvončići“.
Ovim putem još jednom zahvaljujemo djelatnicama Poštanskog ureda Đurđevac.
Učenici drugih razreda i učiteljice Senka Zobunđija, Monika Rupčić i Kamile Bučan
FOTOGALERIJA
23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]