NASLOVNICA / Novosti / Učenice Lana i Mirna osvojile 1. i 3. nagradu na natječaju „Moja županija bez korupcije“

Učenice Lana i Mirna osvojile 1. i 3. nagradu na natječaju „Moja županija bez korupcije“

Autor: Davorka Hrženjak

12. prosinca 2021.

Antikorupcijsko povjerenstvo Koprivničko-križevačke županije raspisalo je Natječaj pod nazivom „Moja županija bez korupcije“. Na natječaj su pristigla 72 rada te je sudjelovalo 113 učenika. Učenica Lana Ovnić, 8.d na natječaju je osvojila prvu nagradu, a učenica Mirna Đapa, 8.d, treću. Mentorica učenicama je učiteljica Davorka Hrženjak.

Župan Darko Koren uručio je zahvalnice mentorima 9. prosinca, kada se obilježava Međunarodni dan borbe protiv korupcije. Tom prigodom istaknuo je da djeca, kao najiskrenija bića, mogu najbolje artikulirati različite društvene pojave, a sudeći prema radovima i promišljanjima njihova percepcija je vrlo zrela, jako dobro detektiraju sve aspekte koje korupcija nosi.

Lana i Mirna su primile svoje zahvalnice, prigodne poklončiće te će za svoje radove biti i financijski nagrađene.

Čestitke Lani i Mirni!

Ostale obavijesti

28. lipnja 2022.

Projekt Bartimej

U sklopu projekta „Bartimej“ Odjele za učenike s teškoćama u razvoju su posjetili učenici gimnazija iz Zagreba, Varaždina, Čakovca i […]

28. lipnja 2022.

Radionica o znakovnom jeziku

Povjerenik za pastoral osoba s invaliditetom i njihovih obitelji Varaždinske biskupije, velečasni Leonardo Šardi, je na inicijativu vjeroučiteljice Martine Rukavine […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content