NASLOVNICA / Novosti / U petak 10.lipnja 2016. zadnji dan nastave

U petak 10.lipnja 2016. zadnji dan nastave

Autor: Nikola Vuković

09. lipnja 2016.

U petak završava nastava u školskoj 2015./16.godini. Ovim putem obavještavamo učenike i roditelje o događajima nakon završetka nastavne godine.

Dopunski rad – organizira se za učenike koji imaju jednu ili dvije negativne ocjene nakon završetka nastavne godine. Dopunski rad trajat će od 14. do 20.lipnja 2016.godine prema rasporedu kojeg će učenici dobiti od predmetnih učitelja i razrednika.

Ukoliko učenici usvoje postavljene zadaće na dopunskom radu predmetni učitelj može zaključiti pozitivnu ocjenu. Ako učenik ne usvoji sadržaje upućuje se na popravni ispit u kolovozu. Učenici od prvog do trećeg razreda mogu s jednom negativnom ocjenom prijeći u viši razred.

Završna svećanost učenika osmog razreda je u ponedjeljak, 20.lipnja 2016.godine u 18.00 sati u Domu kulture.

Podjela svjedodžbi učenicima od prvog do šestog razreda je u četvrtak, 30.lipnja 2016.godine u 08.00 sati. Za učenike putnike organiziran je prijevoz.

Podjela svjedodžbi učenicima sedmog razreda je nakon dolaska s ekskurzije, a u dogovoru s razrednicima.

UDŽBENICI ZA ŠKOLSKU 2016./17.GODINU – isti su kao i ove školske godine. Dakle, roditelji samostalno naručuju udžbenike i pripadajući materijal ( vježbenice, radne bilježnice, likovne mape ) u bilo kojoj knjižari u RH. Isto tako postoji mogućnost razmjene starih udžbenike o ćemu smo informirali roditelje putem letka.

Ostale obavijesti

06. prosinca 2023.

STEAM Escape Room u sedmim razredima

U utorak, 5. prosinca 2023., učenike 7.a, 7.b, 7.c i 7.d razreda posjetile su predstavnice Escape Rooma iz Osijeka. Učenici su sudjelovali na […]

06. prosinca 2023.

Sveti Nikola posjetio Odjel za učenike s teškoćama u razvoju

Dana 6.12.2023. godine, Odjele za učenike s teškoćama u razvoju posjetili su Sveti Nikola i Krampus, pomagači Svetog Nikole iz […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content