NASLOVNICA / Novosti / U našim klupama sjedi državna prvakinja

U našim klupama sjedi državna prvakinja

10. ožujka 2014.

Učenici naše škole su na državnom prvenstvu u karateu, održanom 8.3.2014. u Nedelišću, među 240 natjecatelja iz 64 kluba postigli izvrstan uspjeh.

Osim odličnog školskog uspjeha koji postiže marljivim radom, Ema Juričić, učenica 4. razreda, postiže odlične uspjehe i u karateu. Prošlog vikenda je postala prvakinja Hrvatske u svojoj kategoriji. Ema Čorba je u svojoj kategoriji osvojila srebro. I naša Mateja Prevedan je osvojila 5. mjesto na istom natjecanju. Sve su djevojčice odlične i uzorne učenice. U Nedelišću je svoje umijeće karatea pokazao i Niko Fusić, no bez osvojene medalje.

Čestitamo našim mladim sportašima!

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.