NASLOVNICA / Novosti / Tvrtka Bauwerk Boen donirala parket

Tvrtka Bauwerk Boen donirala parket

Autor:

11. listopada 2018.

Bauwerk Boen d.o.o. Đurđevac, tvrtka koja se bavi proizvodnjom parketa, našoj je školi donirala 100 m2 visokokvalitetnog parketa. Ovim putem želimo zahvaliti Upravi tvrtke Bauwerk Boen koja je svojim nesebičnim činom omogućila učenicima naše škole bolje materijalne i prostorne uvjete za rad.

Parket će biti postavljen u novoopremljenom kabinetu logopeda koji se od ove školske godine nalazi u matičnoj školi, u kabinetu psihologa, u kabinetu tjelesne i zdravstvene kulture te u učionici koja se nalazi u prostorima sportske dvorane.

Ovim putem želimo zahvaliti Upravi tvrtke Bauwerk Boen koja je svojim nesebičnim činom omogućila učenicima naše škole bolje materijalne i prostorne uvjete za rad.

Ostale obavijesti

04. prosinca 2023.

Karlu Saboliću uručena diploma za 22. Bijenalnu međunarodnu izložbu dječje umjetnosti Kanagawa, Japan

Hrvatski školski muzej organizirao je svečanu dodjelu diploma autorima nagrađenih radova na 22. Bijenalnoj međunarodnoj izložbi dječje umjetnosti Kanagawa, Japan pozvavši nagrađenog […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content