NASLOVNICA / Novosti / Turnir u kuglanju

Turnir u kuglanju

Autor: Vedran Dautanec

25. svibnja 2022.

U utorak, 24. svibnja 2022., učenici 1. odgojno-obrazovne skupine Odjela za učenike s teškoćama u razvoju, zajedno sa svojom učiteljicom Marijom Dautanec Božić, sudjelovali su na turniru u kuglanju. Turnir se održao u Virovitici u Kuglani Tvin, u organizaciji Centra za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Virovitica. Na turniru su osim naših učenika sudjelovali i učenici iz V. osnovne škole Bjelovar, COO Rudolf Steiner iz Daruvara, COOR Križevci i COOR Virovitica. Od pet ekipa naša ekipa osvojila je 4. mjesto. Svi učenici nagrađeni su medaljom i priznanjem za sudjelovanje. U pojedinačnim bodovanjima za najviše srušenih čunjeva naš učenik Romeo Ivan Derežić osvojio je 2. mjesto. Čestitke nagrađenim učenicima na trudu i poštenoj igri.

Ostale obavijesti

19. svibnja 2024.

Područne škole sudjeluju u obilježavanju akcije Svibanj- mjesec zaštite od požara

Manifestacija „Svibanj – mjesec zaštite od požara „ nacionalnog je karaktera i provodi se dugi niz godina.Učenici područnih škola Budrovac, […]

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content