NASLOVNICA / Novosti / Turnir u kuglanju

Turnir u kuglanju

Autor: Vedran Dautanec

25. svibnja 2022.

U utorak, 24. svibnja 2022., učenici 1. odgojno-obrazovne skupine Odjela za učenike s teškoćama u razvoju, zajedno sa svojom učiteljicom Marijom Dautanec Božić, sudjelovali su na turniru u kuglanju. Turnir se održao u Virovitici u Kuglani Tvin, u organizaciji Centra za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Virovitica. Na turniru su osim naših učenika sudjelovali i učenici iz V. osnovne škole Bjelovar, COO Rudolf Steiner iz Daruvara, COOR Križevci i COOR Virovitica. Od pet ekipa naša ekipa osvojila je 4. mjesto. Svi učenici nagrađeni su medaljom i priznanjem za sudjelovanje. U pojedinačnim bodovanjima za najviše srušenih čunjeva naš učenik Romeo Ivan Derežić osvojio je 2. mjesto. Čestitke nagrađenim učenicima na trudu i poštenoj igri.

Ostale obavijesti

28. lipnja 2022.

Projekt Bartimej

U sklopu projekta „Bartimej“ Odjele za učenike s teškoćama u razvoju su posjetili učenici gimnazija iz Zagreba, Varaždina, Čakovca i […]

28. lipnja 2022.

Radionica o znakovnom jeziku

Povjerenik za pastoral osoba s invaliditetom i njihovih obitelji Varaždinske biskupije, velečasni Leonardo Šardi, je na inicijativu vjeroučiteljice Martine Rukavine […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content