NASLOVNICA / Novosti / Treći razredi posjetili Križevce i Kalnik

Treći razredi posjetili Križevce i Kalnik

04. lipnja 2012.

Učenici i učiteljice trećih razreda, 1. lipnja 2012., u sklopu terenske nastave, posjetili su grad Križevce i Kalnik.

Najprije su obišli Križevce u kojima su prošetali do središta grada i posjetili crkvu sv. Križa, crkvu sv. Ane, Grkokatoličku crkvu te crkvu sv. Marka Križevčanina. Nakon toga uputili su se prema Kalniku. Tamo su posjetili OŠ Kalnik koju krasi Biblijski vrt mira s 33 drvena kipa likova iz Starog i Novog Zavjeta.

Također su posjetili i Stari grad Kalnik te čuli legendu o šljivarima. Nakon obilaska, učenici su odmorili na Planinarskom domu.

Bilo je lijepo, zanmiljivo i poučno. Vratili su se kućama pomalo umorni, ali zadovoljni i puni dojmova.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]