NASLOVNICA / Novosti / Treći razredi posjetili Etno imanje obitelji Karlovčan

Treći razredi posjetili Etno imanje obitelji Karlovčan

Autor:

24. svibnja 2016.

Učenici trećih razreda Osnovne škole Grgura Karlovčana Đurđevac sa svojim su učiteljicama i asistenticom u nastavi u četvrtak, 19. svibnja 2016. godine, bili na terenskoj nastaviu Brodiću na Etno imanju obitelji Karlovčan.

Na imanju ih je dočekao vlasnik, gospodin Neven Karlovčan, te ih proveo svojom etno zbirkom, objašnjavajući svaki detalj i odgovarajući na pitanja znatiželjnih učenika. U sklopu posjeta učenici su se prisjetili usvojenog nastavnog gradiva vezanog uz snalaženje u vremenu te ga još jednom utvrdili. Kako bi posjet bio zanimljiviji učenici su imali priliku jahati ponija Ivicu, s kojim su se posebno zbližili. Velika atrakcija tog dana bilo je ždrijebe Ivice i Marice – Stela koju su učenici s radošću prihvatili. Osim konja učenici su mogli razgledati i srne, jelene te mini svinje. Ostatak vremena proveli su u zajedničkom druženju i igri. Učenicima je dan proveden u Brodiću bio zanimljiv i poučan.

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content