NASLOVNICA / Novosti / Treći razredi posjetili Etno imanje obitelji Karlovčan

Treći razredi posjetili Etno imanje obitelji Karlovčan

Autor:

24. svibnja 2016.

Učenici trećih razreda Osnovne škole Grgura Karlovčana Đurđevac sa svojim su učiteljicama i asistenticom u nastavi u četvrtak, 19. svibnja 2016. godine, bili na terenskoj nastaviu Brodiću na Etno imanju obitelji Karlovčan.

Na imanju ih je dočekao vlasnik, gospodin Neven Karlovčan, te ih proveo svojom etno zbirkom, objašnjavajući svaki detalj i odgovarajući na pitanja znatiželjnih učenika. U sklopu posjeta učenici su se prisjetili usvojenog nastavnog gradiva vezanog uz snalaženje u vremenu te ga još jednom utvrdili. Kako bi posjet bio zanimljiviji učenici su imali priliku jahati ponija Ivicu, s kojim su se posebno zbližili. Velika atrakcija tog dana bilo je ždrijebe Ivice i Marice – Stela koju su učenici s radošću prihvatili. Osim konja učenici su mogli razgledati i srne, jelene te mini svinje. Ostatak vremena proveli su u zajedničkom druženju i igri. Učenicima je dan proveden u Brodiću bio zanimljiv i poučan.

Ostale obavijesti

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi

Objava javnog poziva za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Đurđevac u […]

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce

Objava javnog poziva za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content