NASLOVNICA / Novosti / Treći razredi posjetili Etno imanje obitelji Karlovčan

Treći razredi posjetili Etno imanje obitelji Karlovčan

Autor:

24. svibnja 2016.

Učenici trećih razreda Osnovne škole Grgura Karlovčana Đurđevac sa svojim su učiteljicama i asistenticom u nastavi u četvrtak, 19. svibnja 2016. godine, bili na terenskoj nastaviu Brodiću na Etno imanju obitelji Karlovčan.

Na imanju ih je dočekao vlasnik, gospodin Neven Karlovčan, te ih proveo svojom etno zbirkom, objašnjavajući svaki detalj i odgovarajući na pitanja znatiželjnih učenika. U sklopu posjeta učenici su se prisjetili usvojenog nastavnog gradiva vezanog uz snalaženje u vremenu te ga još jednom utvrdili. Kako bi posjet bio zanimljiviji učenici su imali priliku jahati ponija Ivicu, s kojim su se posebno zbližili. Velika atrakcija tog dana bilo je ždrijebe Ivice i Marice – Stela koju su učenici s radošću prihvatili. Osim konja učenici su mogli razgledati i srne, jelene te mini svinje. Ostatak vremena proveli su u zajedničkom druženju i igri. Učenicima je dan proveden u Brodiću bio zanimljiv i poučan.

Ostale obavijesti

21. listopada 2021.

Posjet školskoj knjižnici – u društvu sa slikovnicama

U povodu obilježavanja Godine čitanja 2021., ali i Mjeseca hrvatske knjige, učenici 1. i 3. razreda te 3. odgojna skupina […]

20. listopada 2021.

Svjetski dan kravate u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Kravata je jedini hrvatski simbol koji je univerzalno poznat i prepoznatljiv. Dan kravate obilježava se 18. listopada. Tom su prigodom […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content