NASLOVNICA / Novosti / Tradicionalni susret djelatnika OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac i OŠ Molve

Tradicionalni susret djelatnika OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac i OŠ Molve

Autor: Nikola Vuković

21. travnja 2012.

U petak, 20.travnja 2012.godine u mjestu Repaš po 32.puta sastali su se djelatnici dviju susjednih škola.

Suradnja i prijateljstvo djelatnika OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac i OŠMolve nastavlja se i dalje. U petak je odigrana tradicionalna nogometna utakmica na igralištu PŠ Repaš. Rezultat utakmice 3:3 razveselio je obje ekipe. Nakon utakmice nastavljeno je druženje u prostorijama škole. Dvadesetak  sudionika susreta prisjećalo se početaka susreta i druženja, a mlađi kolege su upoznati s poviješću ovog druženja.  Konstatirali smo da nas je svake godine sve manje, a jedan od razloga je i postotak muških kolega zastupljenih u obje škole. Domaćin je bio ravnatelj OŠ Molve, gospodin Ivan Jaković sa svojim djelatnicima, a našu školu predvodio je ravnatelj gospodin  Marijan Vinković. Bila je to prilika da se upoznamo s novim kolegama te da u ugodnom ozračju provedemo jedno popodne i večer. Domaćini iz Molvi su organizacijom,  dočekom i izborom jela nadmašili sami sebe. Sve pohvale kolegama iz Molvi.

Naredno druženje je u organizaciji naše škole. Počinju pripreme za 33.po redu susret djelatnika naše škole i kolega iz Molvi.

Ostale obavijesti

20. svibnja 2022.

Završeno državno Natjecanje iz astronomije u našoj školi

Prigodnim kratkim programom, dodjelom zahvalnica svim sudionicima ovogodišnjeg državnog Natjecanja iz astronomije i proglašenjem najuspješnijih mladih astronoma u Hrvatskoj u […]

20. svibnja 2022.

Videosnimka otvorenja državnog Natjecanja iz astronomije

Na dolje navedenoj poveznici možete pogledati videosnimku otvorenja državnog Natjecanja iz astronomije u OŠ Đurđevac https://youtu.be/KmGbSK4YDRo Ovim putem čestitamo svim […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content