NASLOVNICA / Novosti / Tradicionalni susret djelatnika OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac i OŠ Molve
Autor: Nikola Vuković
21. travnja 2012.
U petak, 20.travnja 2012.godine u mjestu Repaš po 32.puta sastali su se djelatnici dviju susjednih škola.
Suradnja i prijateljstvo djelatnika OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac i OŠMolve nastavlja se i dalje. U petak je odigrana tradicionalna nogometna utakmica na igralištu PŠ Repaš. Rezultat utakmice 3:3 razveselio je obje ekipe. Nakon utakmice nastavljeno je druženje u prostorijama škole. Dvadesetak sudionika susreta prisjećalo se početaka susreta i druženja, a mlađi kolege su upoznati s poviješću ovog druženja. Konstatirali smo da nas je svake godine sve manje, a jedan od razloga je i postotak muških kolega zastupljenih u obje škole. Domaćin je bio ravnatelj OŠ Molve, gospodin Ivan Jaković sa svojim djelatnicima, a našu školu predvodio je ravnatelj gospodin Marijan Vinković. Bila je to prilika da se upoznamo s novim kolegama te da u ugodnom ozračju provedemo jedno popodne i večer. Domaćini iz Molvi su organizacijom, dočekom i izborom jela nadmašili sami sebe. Sve pohvale kolegama iz Molvi.
Naredno druženje je u organizaciji naše škole. Počinju pripreme za 33.po redu susret djelatnika naše škole i kolega iz Molvi.
23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]