NASLOVNICA / Novosti / Tradicionalna proslava osmaša na kraju osnovnoškolskoga školovanja

Tradicionalna proslava osmaša na kraju osnovnoškolskoga školovanja

18. lipnja 2018.

U petak, 15. lipnja 2018. završena je nastavna 2017./18. godina. To je i dan kada učenici osmih razreda proslavljaju završetak svoga osnovnoškolskoga školovanja.

Ovoga je petka u našoj školi bilo puno buke i veselja, a pred školom pjesme, brašna i vode. Osmaši su se na kraju pjesmom oprostili od ostalih učenika naše škole te učitelja s kojima su proveli osam godina.

Završna svečanost dodjele svjedodžbi o završenom osmome razredu održat će se u četvrtak, 28. lipnja u 16,30 sati u Domu kulture u Đurđevcu.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]