NASLOVNICA / Novosti / Tim naše škole među 10 najboljih u Hrvatskoj u online kvizu „Koliko poznaješ Hrvatski sabor?“

Tim naše škole među 10 najboljih u Hrvatskoj u online kvizu „Koliko poznaješ Hrvatski sabor?“

Autor: Katica Tomrlin

05. ožujka 2018.

Služba za građane Hrvatskoga sabora u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta organizirala je peto po redu online kviz natjecanje "Koliko poznaješ Hrvatski sabor?" koje je održano 2. ožujka 2018.

U ovom natjecanju na državnoj razini sudjelovalo je 357 učenika i učenica iz 59 osnovnih škola a realiziran je na on-line sustavu za učenje Moodle, uz informatičku podršku CARNet-a. Pitanja su proizašla iz nastavnog plana i programa povijesti 6., 7. i 8. razreda, uključujući odgojno-obrazovne ishode Programa međupredmetnih i interdisciplinarnih sadržaja Građanskog odgoja i obrazovanja za osnovne i srednje škole. Pokrovitelj natjecanja je predsjednik Hrvatskog sabora Gordan Jandroković.

Deset najuspješnijih timova objavljeno je na mrežnim stranicama Hrvatskog sabora.

  Tim naše škole  sastavljen od Frana Sabolovića (6.b) , Đure Bušića (6.b) , Iris Švaco (7.d),Marlene Jambrušić (7.c) , te Mate Vidakovića(8.b) i Laure Kandučar Valent (8.d) pokazao je izvrsno poznavanje sadržaja vezanih uz Hrvatski sabor, te se svrstao među 10 najuspješnijih timova u Hrvatskoj.

 Mentor učenicima je bila učiteljica Katica Tomrlin. 

Zahvaljujemo učiteljici informatike Davorki Hrženjak na informatičkoj podršci.

Čestitke   svim učenicima na postignutom rezultatu.

Priloženi dokumenti:
813_Sabor_-_prvih_10.pdf

Ostale obavijesti

28. studenoga 2023.

“Ruksak pun kulture” u našoj školi – predstava Medo Bedo

Područne škole Budrovac, Čepelovac, Mičetinac, Sirova Katalena i Odjel za učenike s teškoćama u razvoju su u prošloj godini bile […]

27. studenoga 2023.

Helena Pintar i Franka Martinčić predstavljale našu školu na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva

Dana 25. studenoga 2023., učenice Helena Pintar i Franka Martinčić sudjelovale su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content