NASLOVNICA / Novosti / Tim naše škole među 10 najboljih u Hrvatskoj u online kvizu „Koliko poznaješ Hrvatski sabor?“

Tim naše škole među 10 najboljih u Hrvatskoj u online kvizu „Koliko poznaješ Hrvatski sabor?“

Autor:

05. ožujka 2018.

Služba za građane Hrvatskoga sabora u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta organizirala je peto po redu online kviz natjecanje "Koliko poznaješ Hrvatski sabor?" koje je održano 2. ožujka 2018.

U ovom natjecanju na državnoj razini sudjelovalo je 357 učenika i učenica iz 59 osnovnih škola a realiziran je na on-line sustavu za učenje Moodle, uz informatičku podršku CARNet-a. Pitanja su proizašla iz nastavnog plana i programa povijesti 6., 7. i 8. razreda, uključujući odgojno-obrazovne ishode Programa međupredmetnih i interdisciplinarnih sadržaja Građanskog odgoja i obrazovanja za osnovne i srednje škole. Pokrovitelj natjecanja je predsjednik Hrvatskog sabora Gordan Jandroković.

Deset najuspješnijih timova objavljeno je na mrežnim stranicama Hrvatskog sabora.

  Tim naše škole  sastavljen od Frana Sabolovića (6.b) , Đure Bušića (6.b) , Iris Švaco (7.d),Marlene Jambrušić (7.c) , te Mate Vidakovića(8.b) i Laure Kandučar Valent (8.d) pokazao je izvrsno poznavanje sadržaja vezanih uz Hrvatski sabor, te se svrstao među 10 najuspješnijih timova u Hrvatskoj.

 Mentor učenicima je bila učiteljica Katica Tomrlin. 

Zahvaljujemo učiteljici informatike Davorki Hrženjak na informatičkoj podršci.

Čestitke   svim učenicima na postignutom rezultatu.

Priloženi dokumenti:
813_Sabor_-_prvih_10.pdf

Ostale obavijesti

28. rujna 2021.

Europski dan jezika u Gradskoj knjižnici Đurđevac

Povodom Europskog dana jezika koji se obilježava 26. rujna, jučer su učenici 7. a i 7. b razreda naše škole […]

27. rujna 2021.

Edukativni posjet Mađarskoj darovitih učenika naše škole

U Osnovnoj školi Đurđevac provodi se projekt pod nazivom „Encouraging and developing gifted kids for more advanced crossborder area” akronim […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content