NASLOVNICA / Novosti / Tikvijada

Tikvijada

20. listopada 2010.

U sklopu manifestacije Zlatna jesen, koja će biti organizirana 29. listopada 2010. godine na Trgu svetog Jurja, naša škola priprema Tikvijadu za učenike i roditelje.

Radionica će se održati 29.10. u 1630 sati u učionici broj 3, a pozvani su svi zainteresirani učenici i roditelji.

Voditelj radionice je učiteljica Željka Mihočka.

Nakon radionice, svi sudionici će svoje uratke izložiti na Trgu svetog Jurja, gdje će se održati prigodni program u organizaciji Turističke zajednice grada Đurđevca.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]