NASLOVNICA / Novosti / Terenska nastava učenika područnih škola

Terenska nastava učenika područnih škola

Autor:

27. ožujka 2009.

Učenici područnih škola Budrovac, Čepelovac, Sirova Katalena i Mičetinac su sa svojim učiteljima vrlo uspješno obavili terensku nastavu u Đurđevac, 25. ožujka 2009..

Oni su toga nastavnog dana svoj rad započeli u školskoj knjižnici gdje im je njihova knjižničarka, Nataša Švaco, zaželjela dobrodošlicu i objasnila osnovna pravila ponašanja u knjižnici, nakon čega su učenici s učiteljima nastavili radom i učili o nastavnim sadržajima vezanim uz školsku knjižnicu. Poslije odmora, učenici su s učiteljicom glazbene kulture, Barbarom Zdelar, učili pjevati Proljetnu pjesmu, upoznali novu brojalicu te ponovili notno pismo. Nastavni dan završili su posjetom Galeriji u Starom gradu gdje ih je pozdravila kustosica muzeja, gospođa Edita Janković Hapavel i objasnila povijesnu ulogu tog spomenika kulture. Učenici su razgledali izložbeni prostor i slike i kipove iz Donacije Ivana Lackovića Croate. Učenici su se, pomalo umorni, ali vrlo zadovoljni onime što su naučili i vidjeli na terenskoj nastavi, školskim autobusom vratili u svoja mjesta stanovanja.

Ostale obavijesti

06. prosinca 2023.

STEAM Escape Room u sedmim razredima

U utorak, 5. prosinca 2023., učenike 7.a, 7.b, 7.c i 7.d razreda posjetile su predstavnice Escape Rooma iz Osijeka. Učenici su sudjelovali na […]

06. prosinca 2023.

Sveti Nikola posjetio Odjel za učenike s teškoćama u razvoju

Dana 6.12.2023. godine, Odjele za učenike s teškoćama u razvoju posjetili su Sveti Nikola i Krampus, pomagači Svetog Nikole iz […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content