NASLOVNICA / Novosti / Terenska nastava u Virovitici

Terenska nastava u Virovitici

19. svibnja 2017.

U četvrtak  18.5.2017. učenici Odjela za učenike s teškoćama  u razvoju u sklopu terenske nastave posjetili su Viroviticu.

Prvo odredište bilo im je sklonište za pse gdje su mogli  saznati kako se  tamo brinu o psima, koliko ih ima, kakvi su psi, zašto su završili tamo, koliko ima volontera koji se svakodnevno brinu o njima. U sklonište nisu došli praznih ruku, donijeli su hranu za pse i kućicu koju su samostalno izradili. Učenici su uživali u maženju pasa, a kasnije i u druženju s volonterima uz grickalice i sokove. Nakon toga učenici i učiteljice uputili su se u Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Virovitica gdje ih je dočekala njihova bivša učiteljica Jelena koja im je pokazala školu. Zatim je uslijedilo zajedničko druženje sa učenicima COOR-a Virovitica uz igru, ples, grickalice i sokove.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.