NASLOVNICA / Novosti / Terenska nastava u „Grgin konak“

Terenska nastava u „Grgin konak“

06. lipnja 2019.

U sklopu terenske nastave, učenici i učiteljice Odjela za učenike s teškoćama u razvoju, u srijedu 5.lipnja posjetili su OPG Grgin konak.

Po dolasku na imanje dočekao ih je vlasnik Hrvoje Gregurić  zajedno sa svojim životinjama. Ispričao im je razne zanimljivosti o imanju i životinjama koje žive na njemu (konjima, magarcima, mačkama, psima, papigama, ovcama,kokošima, ribama…). Učenici su imali priliku nahraniti životinje te iskusiti život u gotovo netaknutoj prirodi daleko od svakodnevne gradske buke. Kući su se vratili s puno lijepih doživljaja, novog iskustva i želje za povratak u ovaj mali komadić raja.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]