NASLOVNICA / Novosti / Terenska nastava trećih razreda

Terenska nastava trećih razreda

23. travnja 2014.

Učenici trećih razreda i njihove učiteljice M. Budaj, M. Dautanec, V. Šijak i M. Matić posjetili su 22.4.2014. Đurđevačke pijeske.

U goste su pozvali gđu. Željku Kolar iz Javne ustanove za upravljanje prirodnim vrijednostima na području KKŽ.

Ona je učenicima i njihovim učiteljicama održala predavanje o zaštićenim područjima naše županije s posebnim osvrtom na Đurđevačke pijeske.

Tijekom posjeta Đurđevačkim pijescima učenici su upoznali biljne i životinjske vrste tog područja, divili se prekrasnom krajoliku i razvijali ekološku svijest o potrebi očuvanja takvih prirodnih posebnosti svuda oko nas.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.