NASLOVNICA / Novosti / Terenska nastava šestih razreda

Terenska nastava šestih razreda

Autor: Ana Cenkovčan

01. lipnja 2015.

Dana 27. svibnja, učenici 6.a, 6.b, 6.c i 6.d razreda, zajedno sa svojim razrednicima, posjetili su Nacionalni park Plitvička jezera i grad Karlovac.

Učenici 6. a, 6. b, 6. c i 6. d.  razreda krenuli su na terensku nastavu u Nacionalni park Plitvička jezera u ranim jutarnjim satima. U prijepodnevnim satima došli smo do Plitvičkih jezera, po mnogima najljepšeg nacionalnog parka u Hrvatskoj. Uslijedio je razgled "Donjih" i "Gornjih" jezera, a ponajviše smo se zadržali kod najvećeg slapa. Potom smo još prošetali stazama kraj drugih jezera te se vozili brodom preko jezera "Kozjak". Na kraju smo turističkim vlakom došli do izlaza. Slijedio je ručak u restoranu, razgledavanje grada Karlovca  i  povratak kući, kamo smo došli oko 22 sata, umorni, ali i vrlo zadovoljni. Turistička agencija Koncept putovanja dobro je organizirala program terenske nastave.

Ostale obavijesti

29. ožujka 2023.

Paola Šestak pozvana na državno Natjecanje iz povijesti

Nakon održanih županijskih natjecanja, Agencija za odgoj i obrazovanje objavila je popise pozvanih učenika na državno Natjecanje iz povijesti. Među […]

29. ožujka 2023.

Predstavljanje slikovnice Priča jedne pčelice učitelja Davora Šokeca

Dana 29. ožujka 2023. g. organiziran je književni susret u maloj dvorani s našim učiteljem Davorom Šokecom koji je održao […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content