NASLOVNICA / Novosti / Terenska nastava šestih razreda

Terenska nastava šestih razreda

Autor:

01. lipnja 2015.

Dana 27. svibnja, učenici 6.a, 6.b, 6.c i 6.d razreda, zajedno sa svojim razrednicima, posjetili su Nacionalni park Plitvička jezera i grad Karlovac.

Učenici 6. a, 6. b, 6. c i 6. d.  razreda krenuli su na terensku nastavu u Nacionalni park Plitvička jezera u ranim jutarnjim satima. U prijepodnevnim satima došli smo do Plitvičkih jezera, po mnogima najljepšeg nacionalnog parka u Hrvatskoj. Uslijedio je razgled "Donjih" i "Gornjih" jezera, a ponajviše smo se zadržali kod najvećeg slapa. Potom smo još prošetali stazama kraj drugih jezera te se vozili brodom preko jezera "Kozjak". Na kraju smo turističkim vlakom došli do izlaza. Slijedio je ručak u restoranu, razgledavanje grada Karlovca  i  povratak kući, kamo smo došli oko 22 sata, umorni, ali i vrlo zadovoljni. Turistička agencija Koncept putovanja dobro je organizirala program terenske nastave.

Ostale obavijesti

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content