NASLOVNICA / Novosti / Terenska nastava šestih razreda

Terenska nastava šestih razreda

Autor: Ana Cenkovčan

01. lipnja 2015.

Dana 27. svibnja, učenici 6.a, 6.b, 6.c i 6.d razreda, zajedno sa svojim razrednicima, posjetili su Nacionalni park Plitvička jezera i grad Karlovac.

Učenici 6. a, 6. b, 6. c i 6. d.  razreda krenuli su na terensku nastavu u Nacionalni park Plitvička jezera u ranim jutarnjim satima. U prijepodnevnim satima došli smo do Plitvičkih jezera, po mnogima najljepšeg nacionalnog parka u Hrvatskoj. Uslijedio je razgled "Donjih" i "Gornjih" jezera, a ponajviše smo se zadržali kod najvećeg slapa. Potom smo još prošetali stazama kraj drugih jezera te se vozili brodom preko jezera "Kozjak". Na kraju smo turističkim vlakom došli do izlaza. Slijedio je ručak u restoranu, razgledavanje grada Karlovca  i  povratak kući, kamo smo došli oko 22 sata, umorni, ali i vrlo zadovoljni. Turistička agencija Koncept putovanja dobro je organizirala program terenske nastave.

Ostale obavijesti

23. svibnja 2022.

Upis u srednje škole

U Narodnim novinama objavljen je vremenik upisa u srednje škole. U nastavku obavijesti nalazi se vremenik za ljetni upisni rok […]

22. svibnja 2022.

Učenici osmih razreda na terenskoj nastavi u Jasenovcu i Čigoču

Učenici osmih razreda u pratnji razrednika i dviju pomoćnica u nastavi posjetili su 19. svibnja 2022. godine Spomen područje Jasenovac. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content