NASLOVNICA / Novosti / Terenska nastava šestih razreda

Terenska nastava šestih razreda

Autor:

01. lipnja 2015.

Dana 27. svibnja, učenici 6.a, 6.b, 6.c i 6.d razreda, zajedno sa svojim razrednicima, posjetili su Nacionalni park Plitvička jezera i grad Karlovac.

Učenici 6. a, 6. b, 6. c i 6. d.  razreda krenuli su na terensku nastavu u Nacionalni park Plitvička jezera u ranim jutarnjim satima. U prijepodnevnim satima došli smo do Plitvičkih jezera, po mnogima najljepšeg nacionalnog parka u Hrvatskoj. Uslijedio je razgled "Donjih" i "Gornjih" jezera, a ponajviše smo se zadržali kod najvećeg slapa. Potom smo još prošetali stazama kraj drugih jezera te se vozili brodom preko jezera "Kozjak". Na kraju smo turističkim vlakom došli do izlaza. Slijedio je ručak u restoranu, razgledavanje grada Karlovca  i  povratak kući, kamo smo došli oko 22 sata, umorni, ali i vrlo zadovoljni. Turistička agencija Koncept putovanja dobro je organizirala program terenske nastave.

Ostale obavijesti

14. rujna 2021.

Odjeli za djecu s teškoćama u razvoju obilježili Hrvatski olimpijski dan

U petak, 13. rujna 2021., pred utvrdom Stari grad okupili su se učenici osnovne i srednje škole te vrtićevci u […]

14. rujna 2021.

Posjet ravnateljice Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke županije Marine Perice Odjelima za djecu s teškoćama u razvoju

Uoči Svjetskog dana prve pomoći Odjele za djecu s teškoćama u razvoju posjetila je ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content