NASLOVNICA / Novosti / Terenska nastava- Koprivnica

Terenska nastava- Koprivnica

Autor: Martina Lovrak Ivanov

20. listopada 2013.

Učenici 6.a. i 6.b. razreda u petak 18.10. 2013. godine poslije drugog sata nastave ostvarili su terensku nastavu na Bazene Cerine u Koprivnicu.

U prošlogodišnjem natjecanju u sakupljanju starih otpadnih baterijica 6.a i 6.b. razred sakupio je najveći broj baterija te su ovom terenskom nastavom nagrađeni. Naša škola se u ovaj ekološki projekt koji organizira poduzeće Friš iz Križevaca uključila među prvim školama u Republici Hrvatskoj.  Već treću godinu za redom ustrajemo u obrazovanju i odgoju za održivi razvoj novih genercija petih i šestih razreda. Učenici kroz ovaj projekt na satovima prirode i na izvannastavnoj aktivnosti ekološkoj družini uče o važnosti odvajanja opasnog otpada iz komunalnog otpada ali i drugim vrstama otpada te načinima njihove ponovne upotrebe.

Učitejica: Martina Lovrak Ivanov

Priloženi dokumenti:
284_PICT0400.JPG
378_PICT0393.JPG

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]