NASLOVNICA / Novosti / Terenska nastava 8.d razreda - NP Plitvička jezera

Terenska nastava 8.d razreda – NP Plitvička jezera

06. lipnja 2018.

U srijedu, 30.05.2018. godine su učenici 8.d razreda, u sklopu terenske nastave posjetili NP Plitvička jezera u pratnji razrednika Milana Kosa i pedagoga Nikole Vukovića.

U ranim jutarnjim satima krenuli smo za Plitvice.

Kratko smo se zaustavili u Turnju, gdje smo pogledali vojnu tehniku korištenu u domovinskom ratu i fotografirali se.

Nastavili smo za Plitvice.

NP Plitvička jezera razgledali smo više sati i upoznali smo se sa geografskim položajem Plitvičkih jezera, većim dijelom jezera, šumskim i biljnim svijetom kao i značenjem Plitvičkih jezera za naš turizam.

U povratku smo se zaustavili u Arena centru i nastavili put Đurđevca sretni i zadovoljni.

U prilogu nekoliko slika iz Turnja i NP Plitvička jezera.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.